Obowiazki stosunku pracy

W swej ofercie otrzymują się jedynie efektywne oraz mocne technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane zgodnie z dyrektywą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w toku pracy, ochrona sztuki oraz funkcjonalność obsługi są tutaj na wczesnym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została osiągnięta dzięki wykorzystaniu doskonałej klasie składników, technicznie ulepszają budowę i stały wzrost w charakterze technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W naszym dużym asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, lecz też specjalistyczne i dużo pozytywne maszyny do wiórów i cieczy, jak i agregaty typu S, będące związaniem odkurzacza przemysłowego i maszyny do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy wykorzystaniu agregatów ssących o miary od 3 do 300 kW, z planem filtracji o jakimś poziomie a każdymi gośćmi elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i składają spożywa w dalekich zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie czynniki są dostosowane do potrzeb indywidualnych.

Jesteśmy prekursorem w toku innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty obecne są mocowane na przyczepach lub samochodach ciężarowych dodatkowo są optymalnym urządzeniem do budowania czynności dla przedsiębiorstw oferujących usługi oczyszczania zakładów przemysłowych. Dania te zużywane są przy zasysaniu znaczniejszych miary suchego produktu z konkretnych przestrzenie. Zostały wykonane według ADR z zastosowaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Bierzemy się projektowaniem, tworzeniem, montażem narzędzi i budowy odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń oraz celów we wszystkich gałęziach przemysłu. Myślimy i robimy i instalacje dla pyłów wybuchowych.